IF Café a Werichova vila

Dnes bych Vám ráda dala tip na božskou cukrárnu v Praze a to IF Café majitelky Ivety Fabešové. Cukrárny se nachází již na čtyřech místech v Praze. Já jsem navštívila zatím dvě. První v Jungmannově ulici, kde máte možnost nahlédnout do výroby. Za sklem vidíte přímo výrobnu a jak se jednotlivé dezerty připravují. Mezi nejznámější patří jednoznačně citron, který jsem si ani nestačila vyfotit. Když si jej objednáte krom toho, že dostanete dezert, který je věrnou kopií citronu ( vnitřek passion fruit, lahodný a nadýchaný krém a to vše obalené v tenké vrstvě čokolády ) dostanete i samolepky kde se můžete podepsat a nalepit jej na zeď kavárny. Je to super nápad, všichni milovníci citronu pospolu. Kromě skvělých dezertů si sem můžete zajít na snídani nebo brunch. Já si pokaždé dávám všude to stejné a to vejce Benedikt a tady je mají opravdu výborně připravené.

Druhou navštívenou pobočkou je Werichova vila na Kampě. Než si zajdete na snídani či dezert, doporučuju si zajít na prohlídku samotné Werichovy vily, jednak se podíváte na krásnou budovu, která je zaměřena především na život Jana Wericha, ale dostanete i slevu na dezert v cukrárně. Prohlídka je hodně interaktivní takže si můžete pořídit i spousty fotek s různými rekvizitami. Ve sklepení naleznete i samotného Golema 😊.

„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“

Jan Werich

😊

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s