1. Advent a Vánoční stromek

U nás je tradicí, že Vánoční stromek strojíme už na první advent. Řeknu Vám proč, když jsem byla malá vždycky jsme s rodiči strojili na Štědrý den, pokaždé s mým taťkou dopoledne, vzpomínám na to moc ráda, jen mi zpětné přijde, že tu Vánoční atmosféru jsme si užili strašně krátce. Stromek na Štědrý den, Vánoční svátky, Nový rok a bylo po všem. Když jsme s manželem začali mít svůj stromek atd. rozhodli jsme se začít se vším, prvním adventem. Jelikož Vánoční čas milujeme oba z celého roku nejvíc, chtěli jsme si jej užít co nejdéle a naplno. Taky se nám líbí americké svátky. Přijde mi, že to mají založené hodně na setkávání s rodinou a přáteli. Takže každý rok kombinujeme české a americké svátky.

Letos jsme poprvé kupovali stromek přímo na plantáži. Přijedete, vyberete stromek a přímo Vám ho uříznou, měl by samozřejmě vydržet déle než klasicky ze stánku. No to uvidíme 😁.

A jdeme zdobit.

Začínám vždycky špičkou. Můj manžel i já máme oblibu v co největším stromku, to má samozřejmě za následek, že musíme vždycky řezat špičku, jelikož to nikdy neodhadneme 😂. Pak pokračuju světýlky, mám ráda teplé světlo, dodává to podle mně lepší atmosféru.

Do horní části dávám veškeré skleněné ozdoby a dolů ty plastové a to z toho důvodu, že máme jednak kočku, která si s těmi ozdobami velmi ráda hraje a pak psa, který když se projde a máchne ocasem, tak už shodil nejednu ozdobu 😁.

Další tradicí máme, že si vždycky každý rok kupujeme alespoň jednu speciální, pro nás něčím významnou ozdobu. Z cest a výletů si taky vždy jednu dovezeme, pokud na ně narazíme.

Nejprve ozdobit, všemi kulatými ozdobami 😊
A teď ty naše významné ❤️
Ovladač, pro milovníky playstationu jasná volba
Tuto máme na památku z New Yorku

Tyhle ozdoby mají například v Buttlers 🎄

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s