Oblíbené seriály

Pár tipů na mé oblíbené seriály.

  1. F.R.I.E.N.D.S

Jako první u mě vedou Přátelé, koukáme na ně každé ráno než jdeme do práce už 7 let. Tento seriál je americký televizní sitcom o skupině 6 přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. Já bych ho popsala jako oddechový seriál plný humoru, přátelství a zápletek každodenního života. Tato parta Vás prostě dostane, již od prvního dílu. Pokud jste ho ještě neviděli určitě mrkněte :).

2. The Big Bang Theory

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí naprosto všemu, žijí ve svém vesmíru, kde je každý den přesně naplánovaný. Do bytu naproti se přistěhuje krásný Penny a změní jim celý život. Tenhle seriál je jedna velká zábava a mají moje sympatie nejen proto, že jsou fanoušci comicsů jako já. ( Kam se na ně hrabu 😀 )

3. Game of Thrones

Sedm království Západozemí se zmítá ve válce dvou mocných rodů. Ve Hře o trůny najdete úplně vše. Hlavní postavy se mění jak na běžícím páse, takže někdo koho si oblíbíte rozhodně v dalším díle už hrát nemusí. Najdete tu jak nemrtví, draky, magii, spoustu válek a krve, sexu, no každý si najde to svoje. Abych se přiznala tak po první řadě jsem byla na rozpacích, tolik jmen ve kterých se musíte vyznat, ale pak Vás to chytne a nepustí a musíte koukat na další a další díl.

4. Stranger Things

Malý chlapec se ztratí neznámo kam, při pátrání po něm jeho kamarádi odhalují záhady malého městečka Hawkins, plné experimentů, záhadných bytostí a jedné malé výjimečné slečny. Pro ty co jsou fanoušci mám dobrou zprávu, v dubnu bude další řada :).

5. La Casa de Papel

Španělský seriál a ano ta španělština tomu pro mě dodává něco víc :), je o partě lidí, kteří se snaží vyloupit španělskou královskou mincovnu a natisknout si 2,4 miliardy eur. Co myslíte podaří se jim to? Tohle je tak neuvěřitelně napínavý seriál, který prostě chcete shlídnout na jeden zátah. V každé epizodě máte nervy k prasknutí co se bude dít. A pokud si říkaté odkud všichni berou píseň Bella Ciao tak právě odtud. Je to asi jeden z mála seriálů, nebo i z filmů, kde začnete mít rádi padouchy :). Spoustu emocí Vám Papírový dům zanechá. Budu ráda když mi napíšete co na něj říkáte. Jedna špatná zpráva, díky aktuální situaci se ještě neví kdy bude další řada na kterou tak čekám.Už jen jak to píšu tak mám chuť se na to podívat znovu.

To je moje TOP 5 a jaký je oblíbený ten Váš? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s