Zkouším vitamíny Ivy bears

Doplňovat vitamíny našemu tělu je v dnešní době velmi důležité. Je známé, že dnešní potraviny, nejsou tak bohaté na vitamíny a minerály jako byli dříve, takže je musím doplňovat v jiné formě. Ať už se jedná o vitamíny na podporu imunity, pro lepší pleť a vlasy a další, můžeme je různě střídat, ale rozhodně je dobré své tělo i tímto způsobem podporovat. Samozřejmě neslouží jako náhrada pestré stravy, ale jako taková třešnička na dortu v péči o sebe sama.

Já jsem měla možnost vyzkoušet vitamíny od https://www.ivybears.cz/ , tyhle roztomilé medvídky jistě znáte.

Zkoušela jsem Vlasové vitamíny s biotinem, kyselinou listovou a B12. Jedno měsíční balení obsahuje 60 medvídků, užíváte tedy dva medvídky denně, vždy jeden ráno a jeden večer. Velkou výhodou je, že jsou ve formě chutných gumových medvídků, takže pokud má někdo problémy s polykáním tablet, tak toto určitě ocení.

Jsou veganské, bez lepku, bez laktozy takže jsou vhodné i pro alergiky. Jsou vyráběné podle nejnovější německé receptury a obsahují Biotin, Kyselina listová, vitamín C, vitamín A, D, E, B5, B6, B12, Jod, Zinek, Cholin a Inositol.

Tyto jsou určeny pro lepší vlasy, aby rostli pevnější, nelámali se a podpořili rychlejší růst. Výhodou je, že zároveň působí i na tenké, lámavé nehty, takže vyřešíte dva problémy jedním balením.

Po měsíci užívaní, rozhodně mohu potvrdit, že rostou nové vlasy a rostou o něco rychleji. Vždy poznám zda něco funguje na podrostech u čela 🙂

Jako druhé jsem měla vitamíny pro podporu Imunity

Jsou namíchány s vitamíny D2, B12, C, E, kokosovým olejem a dalšími pro nejlepší možné výsledky podporující imunitní systém. Zase jsou ve formě gumových medvídků a užívají se stejně jako vitamíny na vlasy.

Jsou samozřejmě také veganské.

Tady se těžko posuzuje účinek, ale nemocná jsem za tu dobu nebyla, takže určitě velké plus :).

Na stránkách naleznete ještě další vitamíny, například pro lepší spánek, na energii a multivitamin.

https://www.ivybears.cz/


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s